4/5 ITM (+ 90 $) obrót z RSI i PA

Dzień dobry wszystkim,

Dziś mam zamiar podzielić się z wami moje wyniki, a niektóre z moich ustawień. Było to dość opłacalne dni (około + 90 $ Zysk netto) oraz występ 4/5 ITM. Nie dużo pieniędzy z powodu jakichś głupich błędów, ale zysk jest zysk. Spójrz na to ciekawe moje wyniki.

W tych zawodach użyłem RSI z pewnymi zmianami z moich ostatnich artykułów, linii trendu RSI i ceną Akcji. Utrata -37 Euro przyszedł bez powodu, wziąłem handlu bez dowodów i poszlak, tylko z moim chciwy, i oczywiście było OTM. Chodźmy na pierwszym zrzucie ekranu. To od pary walutowej EURUSD i obrotu w sesji w Londynie.

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że zrobiłem kilka drobnych zmian do mojego RSI, okres ten wynosi teraz 3 zamiast 8 (w zamknięciu), strefę wykupienia wynosi 92 zamiast 70 i trwać strefa wyprzedaży jest 8 zamiast 30. Moja pierwsza transakcja była put, trochę ryzykowne, opcjeonline ponieważ była przeciwna mini- się trendu. Najwyższa linia czerwona w moim wykresie był silny opór z poprzedniego dnia, że ​​cena nie złamał. Ponadto, nasz 3 Okres RSI był wykupienia i przełamać linię trendu narysowałem (wyŜszych upadki, mini-trendu wzrostowego) .Powierzchnia towarowy został ITM. Trzeci wskaźnik, który mam w moim wykresie jest CCI 64 okres, który pomaga mi w celu określenia tempa. Powyżej zera zwyżkowy (kolor niebieski) i poniżej zera niedźwiedzi (kolor brązowy). Zauważ, że teraz mam wykres 5 minut, a nie tablica 1min.

W moim drugim handlu Wziąłem połączenia w strzałki połączeń. Czerwona linia to niedawne wsparcie. Łup na zachowanie cen. Po odwróceniu, w którym wziąłem pierwszy handlu cena porusza się w dół. Wreszcie hit poziomu 61,8 fib i można łatwo zobaczyć, że mamy bardzo silne odrzucenie tu i świecę końcu zamknąć na poziomie 38,2 fib. Ponadto 3 Okres RSI jest obecnie wyprzedaży i przełamuje linię Wi?cej porad tutaj trendu narysowałem (niższy wzloty, minimalizować dół trendu). Zauważ, że nasza CCI, kiedy odebrać połączenie, jest nadal optymistyczne.

Jest to kolejny setup ITM od pary walutowej USDJPY samo poprzedni. 3 Okres RSI jest wyprzedany, linia trendu RSI jest złamane i mamy również wsparcie. Można użyć RSI ze stałych wyników, ale nigdy nie ignorować cena akcji i należy uważać, aby nie handlować z ogólnego trendu, ponieważ Sprzedaży, / warunki wykupienia wiele razy nie działa idealnie jeśli http://www.opcjeonline.com/opteck/ handlu przed silnym trendem. Czasami RSI idzie bokiem w obszarach OB / OS. Dla znalezienia najlepszego wpisu można użyć oscylator jak stochastycznych lub można analizować mniejsze TF jak wykresie 1min.

Z poważaniem,

Kostasze